Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez herpesz lenne, vagy mi?

Ez herpesz lenne, vagy mi?

Figyelt kérdés
Néha, időközönként, a számban, leginkább az alsó fogsorom íny részénél, vagyis bonyolult elmagyarázni, a lényeg hogy kifehéredik, fáj, ilyen dombos, de ha arról van szó akkor kráterré válik... mi lehet ez??? Bocsánat a hülye elmagyarázásáért

2019. jan. 27. 22:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Afta.

Kicsit lutri mi okozza nincs egy kimondható oka. Kialakulását tekintve viszont némileg hasonlit a herpeszre. Stressz, legyengült immunrendszer hatására vagy fizikai sérülésre (harapás, étel megszúrja) könnyen előjön annál aki erre hajlamos. Nekem is szokott lenni, amikor szorongtam és csúnyán lefogytam az egyik váltotta a másikat. Mióta stabilabb az életem jóval ritkábban jelenik meg.

2019. jan. 28. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!