Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganat barárnő? Többi lent

Agydaganat barárnő? Többi lent

Figyelt kérdés

22/f Gyógyíthatatlan beteg vagyok és valószínüleg nem élem túl.ezt mondta a doki. nagyon nagy szenveděs (agydaganat) viszont a barátnőm nem tudja elviselni nagyon rossz így látni,semmit nem nyújthatok neki csak úgy vagyok,sokkal rosszabb mint a rák, fájdalmasabb

Mondtam neki hogy hagyjon el de ő azt mondta hogy soha.igy nehezebb hogy látom szenvedni szerintetek hagyjam el én? Nem bírom a szenvedését a zokogását?



2019. jan. 30. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el te őt. Ne tedd ki ennek.
2019. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha normális, úgyse hagy el.

Furcsa ezt mondani, de próbáld magad összeszedni, és hinni a gyógyulásban, mégha nem is fogsz meggyógyulni, ne így teljenek a napjaitok.

Sokan meggyógyulnak rákból.Menj el normális orvoshoz.

Hogy gondolod hogy hagyjon el? Fordítva te megtennéd?

2019. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna rákérdezned az esélyeidre, de még így is hihetsz abban, hogy valami történni fog, valamilyen szer jobban fog hatni, mint egyébként, de Isten is segíthet. Imádkozz, hátha.
2019. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Viszont én a helyedbe nem hinném el, amit a doki mond. Keress fel több orvost. Melyik orvos mondta ezt? Privátba leírhatod. Nem mondom el senkinek.
2019. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Breaking Bad
2019. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!