Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganat? Ilyen fiatalon?...

Agydaganat? Ilyen fiatalon? Rokonjaim nem voltak ilyen betegek. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Már többször is előfordul hogy hátul, mondom hátul.. nem oldalt és nem is a homlokom hanem a hátul a fejem a tarkóm felett görcsöl a fejem.. Van olyan amikor csak fáj, de van olyan hogy 1-2 percre elkezd görcsölni.. Nagyon félek olvastam hogy agydaganat jele is lehet.. és hipochonder vagyok. Vérvételen voltam ott minden tökéletes volt, az orvos azt mondta hogy csak a sok gépezéstől. De félek. Szerintetek agydaganat is lehet? :( Más tünetem nincs

2018. okt. 11. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
hát a kérdésed alapján neked nincs mi daganatos legyen.
2018. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Emiatt kár görcsölnöd. A tarkótájéki fájdalom általában a megerőltetés jele, és nem a fejed fáj ilyenkor, hanem a nyakizmok vagy a nyaki gerinc. Egy időszakban nekem is nagyon sokszor volt.
2018. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az agydaganatnak ennél sokkal komolyabbak a tünetei.
2018. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az agyad nem tud görcsölni , az nem egy izom te idióta. Megvannak merevedve a nyakizmaid, attól fáj a fejed és az görcsöl. Többet kéne mozognod nem a gép előtt gubbasztani egész nap
2018. okt. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet agydaganat is, de azért ha az már fáj, akkor nem múlik el és kb. az orvosnál lennél vele. Kisagy betegség is lehet, gerincprobléma, meg egy csomó minden más, kérdezz rá webbetegen.
2018. okt. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából megnyugodtam mert 5-ből 4 válasz pozitív volt.
2018. okt. 13. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet a helytelen testhelyzet miatt fáj.Agydaganatnál több jel is van..
2018. okt. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!