Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelent ez: csípőízületi...

Mit jelent ez: csípőízületi vápán csőrképződés látható?

Figyelt kérdés
Artrózisos,azt tudom. Születés után szíjban voltam. (Pavlik-kengyel). Most szülés (11 óra vajúdás után császár) után 3 évvel nagyon fáj. A lelet friss.
2019. jan. 30. 15:17
 1/3 Mickbro ***** válasza:
100%
Kis kinovesek, mesz lerakodas az izulet peremen. Kopassal egyuttjaro tunet. Olyan mintha a szervezet probalna korlatozni a mozgast, ha mar megkopott, akkor ne hasznald erosen.
2019. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
36 èves vagyok,még egy ideig használnom kell.....
2019. febr. 12. 17:52
 3/3 Mickbro ***** válasza:

Én is ebben a cipőben vagyok. A nyugati orvostudomány egy megoldást tud. Megvárják, amíg szétkopik aztán szétfűrészelik és a helyébe beültetnek egy fém-müanyag csuklót. Itt tart a gyógyítás...Az orvosok szerint az ízületi kopás gyógyíthatatlan.

Próbálkozz a keletieknél! Pl. **, ők optimistábbak. Próbálkozz, hátha sikerül, ha nem még mindig ott van a csontfűrész.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2019. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!