Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 20 eves lany vagyok es kopaszo...

20 eves lany vagyok es kopaszodom! Mit tudok tenni? Hova menjek orvoshoz? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elsosorban olyanokat kerdeznek,akik hasonlo problemaval kuzdenek, vagy ertenek az effajta bajokhoz. Kerlek irjatok meg a tapasztalataitokat.

En ugy gondolom hogy nem a fejborombol ered a problema hanem valami belso dolog “mellekhatasa” . Hova, milyen orvoshoz menjek, aki ezt ki tudja vizsgalni? Illetve milyen vizsgalatokat kellene elvegezni?

En elsosorban hormonalis dologra gyanakszom, de lehet mas is. Segitsetek.



2019. febr. 1. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz, vérvétel, okozhatja a szervezetben valamilyen gyulladás is ezt.
2019. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a háziorvossal, az majd ad beutalót bőrgyógyászatra, endokrinológiára, komplex laborra (ezt végeztesd el először, mert fog kelleni a lelet) és gasztroenterológiára.

Előtte menj el fogorvoshoz, kérj góckeresést és ne hagyd ki a nőgyógyászt sem.

Nem tudom megvan e a mandulád, ha igen és gyakran begyullad, ez is lehet az egyik ok.

Ha ezeket mind végigjártad és nincs meg az ok (de meglesz) akkor kérj reumára beutalót, mert lehet az ízületektől is, hiába vagy 20 éves.

Nekem is ez a problémám, én is végigcsináltam, nálam kiderült a cukorbetegség, de reméljük nálad nem ez a gond!

2019. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!