Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ettől megduzzadhat a lágyéki...

Ettől megduzzadhat a lágyéki nyirokcsomó?

Figyelt kérdés
3 hete műtöttek heveny vakbélgyulladással és azóta folyamatosan épültem fel. 2-3 napja azonban jobb oldali lágyék nyirokcsomóm megyduzzadt és tompa fájdalommal jár. Amíg gyógyultam a vakbélműtétből keveset mozogtam nem sokat csak annyit amennyit bírtam. Pár napja már hosszabb sétákat is megtettem és vajon emiatt lehet ez? Emellett van lábgombám és esetleg amiatt van ez?

2019. febr. 2. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A vakbél a hibás szedsz meg antibiotikumot? Akkor érdemes ezzel foglalkozni ha a kezelések végetértek. Háziorvosnak meg kell mutatni ha ez igy van es akkor te is megnyugszol.
2019. febr. 3. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már nem szedek antibiotikumot és ma már csak néha fájlaltam és korántsem úgy fájt mint tegnap vagy azelőtt.
2019. febr. 3. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!