Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vastagbél tükrözésnél a...

Vastagbél tükrözésnél a hashajtásnál szűrt almalevet lehet inni, de cukros lehet vagy cukor nélküli?

Figyelt kérdés

2019. febr. 3. 19:02
 1/10 anonim válasza:
100%
Szia, nekem most volt a napokban és nagy részben azt ittam (sió szűrt alma), sőt amikor már nagyon ki voltam az éhség miatt akkor bekaptam egy szem szőlőcukrot is.. Zökkenőmentes volt a vizsgálat..
2019. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2019. febr. 3. 19:42
 3/10 A kérdező kommentje:
Még annyit, te mit ettél a vizsgálatot megelőző héten? Nekem rostmentes étrendet, magvas dolgokat tiltanak. Fehér zsemle mértékkel, sajt, sonka, tojás, natúr joghurt mehet?
2019. febr. 3. 19:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet igen. Húsleves levét is. Magos dolgokat ne egyél, de egyébként mást lehet. Úgy is kimegy a hashajtásnál
2019. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ismét! A szűrt leveseket meghagyom a vizsgálat előtti két napra, mikor már nem lehet szilárdat enni. Azt majd eliszogatom akkor. Jó, hogy te már túl vagy rajta! :)
2019. febr. 3. 20:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Altattak esetleg? Mennyire volt durva a vizsgálat? Én jövő héten megyek
2019. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, teljes altatásban volt magánorvosnál. Semmit nem éreztem, pedig vettek le polipokat is. Altatásban ajánlom!
2019. ápr. 2. 15:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi a választ, én is magánba megyek és altatásba! Remélem minden ok lesz, kicsit félek! A vizsgálat mennyi ideig tartott? Utána sem fájt?
2019. ápr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kb fél óra volt, utána negyedórát lábadoztam egy külön szobában. Kísérővel saját lábon mentem haza. Ne féljél, utána sem volt fájdalmam, csak a levegő feszített kicsit a hasamba amit belepumpáltak. Nem vészes ha altatásban csináltatod, tényleg nem fájdalmas, és simán felébresztenek ha vége a vizsgálatnak.
2019. ápr. 3. 21:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi a választ! Remélem nálam is simán megy majd :)
2019. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!