Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kellemetlen testszag, miért?

Kellemetlen testszag, miért?

Figyelt kérdés
Használhatok dezodort, fürüdhetek 1 nap 10 X akkor is kellemetlen testszagom lesz,hogy tudhatnám meg hogy van e valamilyen betegségem vagy valami, mennyek el egy orvoshoz és mondjam neki el ez olyan égő, de így már nem tudok tovább élni, kérlek segítsetek kérlek mit tegyek? 16 vagyok még hátra van az életem nagyrésze de nem akarom ilyen formában le élni! Kérlek csak olyan ember írjon aki tanácsot, vagy személyes tapasztalattal szeretne segíteni. Vagy olyan aki tudja hogy hogyan mondjam el a orvosnak. Előre köszönöm ha ír valaki.

2019. febr. 6. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:

A rossz testszag sok mindentől lehet kezdve a rossz táplálkozástól a különféle betegségekig.

Vannak fűszerek, zöldségek, ételek amiktől az ember büdös lesz. Lehet gyomorpanasz is (bár akkor az ember szája büdös) Előbb változtass étkezési szokásaidon, tapasztald ki mitől leszel büdös. Én pl rájöttem, hogy ha fokhagymát vagy hagymát eszem akkor utána kellemetlen izzadságszagú leszel. Így ezeket hanyagolom.

2019. febr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A testszag eredhet betegsegbol, egy kivizsgalast meger. De ne felejtsuk el, hogy 16 vagy, ebben a korban teljesen normalis izzadni es folyton budosnek lenni minden furdes ellenere, mert tombolnak a hormonok!

En izzados tipus vagyok, a-tol z-ig minden tippet kiprobaltam, mire 26 eves koromra sikerult is bevalt receptet talalni: szappannal alaposan mosott honalj, ami szortelenitve van mindig. Furdes utan szarazra torles, kenheto izzadasgatlo ( nem a golyos!), ill lehetoleg nem azon rettegni, hogy milyen szagom lehet?

2019. febr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!