Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek a bélférgességtől...

Nagyon félek a bélférgességtől. Ez ugye önmagában kevés jel hozzá?

Figyelt kérdés

Mindig is rettegtem az ilyenektől és az utóbbi időszakban leadtam pár kilót - hónapok alatt - ami csak azért zavar mert eleve vékony alkat vagyok. Az edzéssel felhagytam egy ideje sajnos, szóval biztos hogy izom is lement.. Könnyebben el is fáradok. Egyik haverom volt férges anno, azóta nekem ez horror :D


Nem viszket a végbélnyílásom, nincs hasfájásom és figyeltem székletet, nem láttam benne semmi szokatlant. Akkor kizárható?


Bocs ha indokolatlan vagy valami :D



2019. febr. 9. 01:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha íratsz féreghajtót abból nincsen semmi.

Ha az az ember akkor mocorgást érez a végbelén, viszketést, inkább ez a legjobban jellemzőbb, a fogyás csak ezek után jön, de sztem azt már nagyon kell érezni.

Ha vki abba hagyja az edzést, a fáradékonyság normális dolog, hisz nincs az a megszokott intenzitás, evés és mozgás terén.

2019. febr. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon félsz minek raksz smileyt?

Óvakodj a kutyásoktól macskásoktól azok férgesek tőlük lehet elkapni, illetve homokozóban ahová az állatok ürítenek.

2019. febr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A smily-t a "horror" kifejezésre szántam, de így tudtam ezt legjobban szemlélteni. plusz alapból is mosolygós ember vagyok ez kihat az írásomra. Azért sírni nem fogok ettől.


Köszi amúgy a válaszokat, akkor megnyugszom ha nincs rá semmi egyértelmű jel. A legjobb, ha újra nekiállok komolyabban mozogni és fokozatosan többet enni.

2019. febr. 9. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:
A féreghajtó szinte azonnal teljesen megöli a férgeket, amik felszívódnak. Írass fel (nem tudom vényköteles-e embernek) és kész.
2019. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!