Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek önmagában véve a...

Szerintetek önmagában véve a nátha és köhögés miatt kell menni suliba vagy nem?

Figyelt kérdés

Náthás vagyok,és köhögök.De néha azt is éreztem (tegnap délután,este) mintha fájt volna a karom,vagy a hátam de az most nincs.Lázam nincsen,igaz hogy nem mértem meg ,de nem forró a homlokom.Néha picit fáztam,de nem állandóan,egész nap.

Ez volt tegnap (pénteken még csak náthás voltam),jelenleg csak köhögök és náthás vagyok.Illetve,tegnap is meg ma is érzek valami olyat mintha beteg lennék..mintha a testén érezné valaki(ezt nem tudom másképp mondani,de nem izomláz,és nem konkrétan a végtagjaim)


Szerintetek ha ezzel kellene menni suliba,vagy nem?

Igazából én nem is szoktam gyakran beteg lenni,meg hiányozni sem (néha akkor sem mikor lehet kellene)



2015. szept. 13. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hétfőn menj el a körzetihez és mutasd meg magad. szerintem ne menj így suliba.
2015. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Közben már kiderült,hogy tüszős mandulagyulladásom van.(vagyis van 2 kicsi tüsző rajta)


De lázam az nincs és nem is fáj a torkom.

2015. szept. 13. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana 2-3 napig otthon maradnod, lakásban, egyforma hőmérséklet kell, menj el holnap a háziorvoshoz. Nekem is ez volt, 4-5 nap alatt rendbejöttem.
2015. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Miféle tüszős mandulagyulladás az, ami nem fáj és nincs láz. Azzal magas láz jár együtt és igencsak fáj az ember torka, alig tud nyelni. Ki mondta neked ezt?
2015. szept. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Orvos mondta..
2015. szept. 14. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!