Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Iszok, szívok 1 éve mindennap...

Iszok, szívok 1 éve mindennap sokat . De 1 hónapja elkezdett jobb oldalt faj doga ki vmi de mostmár erősebben fa mi lehet a gond? Vagy van egyáltalán gond? De ha le akarom rakni tiszta ideg vagyok meg hányinger .

Figyelt kérdés

2019. febr. 9. 13:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"a szüleim hiába adnak meg mindent ilyen márkás olyan márkás örülni se tudok az életnek...."

Hát megvan róluk a véleményem, ha ennyi idő alatt nem vették észre, hogy mi van veled. De azért velük is megpróbálhatnál beszélni, hátha észbe kapnak végre, és ők is segítenek.

2019. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Tüdőrák lehet?
2019. febr. 9. 17:41
 23/29 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem mondani, hogy vagy másfél hónapja csak este rendelek egy pizzát vagy hamburgert és azt eszem ennyi
2019. febr. 9. 17:49
 24/29 anonim ***** válasza:

Simán elvonási tünetek.


A tüdődben nem lehet tudni mi van. Nem vagyok távgyógyászok.


Menj el sürgősen a háziorvoshoz, majd ad beutalókat.


Most még van esélyed megélni a 25-öt, de csak akkor ha jövő héten elmész a háziorvoshoz. Nem tettél semmi illegálisat. Soha nem csuknak le függőség miatt.


Ha nem mész el, akkor hamarosan meghalsz... és ez nem vicc. Simán lehet elvisz egy tüdőembólia mondjuk, mert a herbál tönkreteszi a keringést.

2019. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
A függőség is épp elég baj, nem elég az? De igen, lehet, hogy mellé még tüdőrák. Vagy vesenemtudommi. Irány az orvos!
2019. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Lehet egyébként a májad megy tönkre éppen. Jobb oldalt az van bordaívek alatt.


Napi 12 sör + pár feles + a herbál... ez embertelenül sok. A csövesek ennek töredékét tolják mégis meghalnak általában hamar.


Talán még meggyógyítható a májad, de épp hogy működik ekkora mérgezés alatt..

2019. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Napi hat liter szerintem még vízből is túlságosan megterheli a szervezetet, nem hogy sörből...
2019. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Jah, 3 liter a normális vízből.


Az alkohol vízhajó, tehát folyamatosan szétterheli a veséket.


Csoda hogy még nem álltak le a vesék. A herbál még egyébként azt is évek alatt tönkreteszi, hatóanyag függvényében.

2019. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Nem az alkoholtól fáj az oldalad!

Amikor hányingered vagy fáj a gyomrod vagy esetleg nem birsz enni egy falatot sem amíg benem szívol! Ez kedves barátom azért van mert rá vagy kattanva a herbálra és ez lassan de biztosan megeszi az ember szervezetét! Legjobban a tüdőt ês a légző szerveket támadja. Ezt tapasztalatbol mondom én 8éve megállás nélkül szívom ezt a szart!! Az elvonás az nagyon dúrva tudd lenni úgy hogy minél előbb tedd le még nem késő! Nem az italtól fáj az oldalad higgy nekem!

2019. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!