Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lassan 10 órája megállás...

Lassan 10 órája megállás nélkül fáj a hasam. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Egész nap fájt a hasam. De nem tudnám bepozicionálni, hogy melyik része. Az egész gyomrom fáj, talán inkább jobb felől. Arra ébredtem a reggel, hogy fáj a hasam, aztán ez csak egyre erősebb lett. Mostanra már nagyon fáj és hidegrázás is elő állt. Tudni kell azt, hogy a fájdalomtűrő képességem elég magas. (Nem felvágás gyanánt, csak ha én azt mondom, hogy fáj, akkor az tényleg fáj.) Görcsölni is szokott... Reggel még hasmenésem is volt és hányingerem, de most néha úgy érzem, hogy kéne de nem megy. Étvágyam nincs. A napokban nem ettem semmi nehéz ételt, ugyanazt ettem, amit  a családom többi tagja. Nekik semmi bajuk. A közelben nincs orvos és ugyebár jön a hétvége. Mitől lehet ez a has fájás és mit cselekedjek?


16 éves vagyok/ fiú



2018. febr. 16. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Legrosszabb esetben vakbélgyulladás. Keressetek egy dokit/hívjátok fel az ügyeletet.
2018. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hányásos hasmenéses járvány van.
2018. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond hogy nem mentél dokihoz. Érdekes, hogy az ilyenek mindig hétvégére jönnek elő...
2018. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat!

Szerintem mentő lesz a vége, mert egyre jobban fáj. :/

2018. febr. 16. 19:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne a mentővel kezdj. Hívd fel az ügyeletet, és kérjél tanácsot!
2018. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Epegörcs is lehet, főleg ha jobb oldalt fáj, és ha már egész napos fájdalom, akkor ott már a hólyag is gyulladt lehet. Nem kellene megvárni a hasnyálmirigy gyulladást.

Ne mentőt hívj, az nem erre való. Orvosi ügyelt, ad algo-nospa-papaverin koktélt szuriban és valszeg mondani fogja az ügyeletes, hogy jó lenne megnézetni hogy nem-e vakbél, ehhez pedig kórházba kell menni, mert hogy az epegörcs mellett az a másik esélyes.

A hányós-hasmenős vírus nem okoz ekkora fájdalmat.

Ha valóban ennyire fáj, én nem húznám a helyedben, nem akarnám átszenvedni az éjszakát.

2018. febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Epehólyag gyulladás, vagy vakbél is szóba jöhet.
2018. febr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy??
2018. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 sassszem ***** válasza:
Azóta mi lett veled? Mint okozta a hasfájást?
2019. máj. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 sassszem ***** válasza:
Azóta mi lett veled? Mi okozta a hasfájást?
2019. máj. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!