Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőgyulladásom van?

Tüdőgyulladásom van?

Figyelt kérdés
Már 1 hete lebetegettem és azóta sem gyógyultam teljesen meg. Először száraz köhögés, izomfájdalom, fejfájás, fáradékonyság volt a tünetem. Most csak nagyon köhögök és a bordák találkozásánál, abban az egy pontban valami nagyon fáj és feldagadt. Esténként alig tudok pár órát aludni annyira köhögög. Az anyukám monda hogy ez lehet tüdőgyulladás és picit megrémültem ennek hallatán. Szerintetek ez tüdőgyulladás vagy csak influenza?

2019. febr. 11. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínütlena tüdögyulladás, de szerintem értelmesebb lenne elmenni az orvoshoz, ö ugyanis meg tud vizsgálni, mi a neten keresztül nem.
2019. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze. Ma terveztem is elmenni csak azért kérdeztem meg hogy mennyire valószínű ennek az esélye.
2019. febr. 11. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia tüdőgyulladásod lett?

Nekem is hasonloak a tüneteim.

2019. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!