Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Világosbarna széklet? Mire utal?

Világosbarna széklet? Mire utal?

Figyelt kérdés
3. Napja széklet után fáj a fenekem és úgy érzem mintha nem ürültem volna ki teljesen... Amikor kitörlöm a fenekem akkor a wcpapir olyan mintha rákakiltam volna.... Az első 2 nap rosszabb volt most már javult valamit de nem tudom mi a baj.

2019. febr. 12. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Bizonyára ha úgy érzed hogy benned még a széklet, akkor gyenge székrekedésed lehet.De ne izgulj,előbb utőbb megoldódik.Amugy a világosbarna széklet szerintem normális.Elvégre az adott táplálkozástól is függ hogy mit eszel.Én pl tavaj nyáron telezabáltam magam oreo kekszel (a keksz olyan mintha fekete lenne) a széjletben is látszódott a sötét színe 😂😂😂😂😂😂😂😂 szóval nincs gond
2019. febr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kevés benne az epefesték. Miért? Hát ennek több oka is lehet. Akkor van gond ha ez folyamatos és más panasz is van
2019. febr. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudok, hogy ha epétől lenne, akkor hasfájdalom társulna mellé (jobb oldali) és az nem világosbarna, hanem egyenesen vikágos széklet, agyagszerű. Ha csak vikágosbarna, az kajálással függ össze szerintem, több benne a víz/rost. Fekete, sárga, illetve szürkés/agyagos jelent bajt.
2020. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!