Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Én eltudom kapni ezt a betegsé...

Én eltudom kapni ezt a betegséget a lánytól?

Figyelt kérdés

Van egy lány akinek mindenféle betegsege van, szívbeteg, májbeteg igy sarga lesz a szeme, aztan van egy L betus betegsege aminek nem tudom a nevet de olyan a tünet, hogy megterheléstől gyorsabban ver a szive es rosszul lesz ajulas szelen van es az arcan ilyen piros valami keletkezik.


Ezeket nekem áttudja adni?

Pl. Csók útján vagy bármilyen szex útján?


Nem fog változtatni semmin ha elkapható, ugyan úgy szeretni fogom és adok neki puszikat ezután is csak szeretnék számítani rá hogy ha beteg leszek.



2019. febr. 14. 01:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyit az L betus betegsegrol, hogy noknel fordul elo es hogy elvileg ezt kinövik. Meg hogy a lanynak ido elott kijott ez a betegseg
2019. febr. 14. 01:53
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem fogod elkapni. Az L betűs nem tudom mi.
2019. febr. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lupus. És nem növik ki.
2019. febr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt nem tudom, de szerintem a Lupus nem fertőz, viszont nem fog elmúlni sem.
2019. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És a májbetegséges dolog?
2019. febr. 14. 14:49
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Attól függ mi miatt májbeteg.
2019. febr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elvileg igy szuletett
2019. febr. 14. 20:01
 8/9 A kérdező kommentje:
De amugy ha harom evvel ezelott egymas szajaba jart a nyelvunk es meg nem sargult be a szemem akkor kell aggodjak?
2019. febr. 15. 11:24
 9/9 anonim ***** válasza:
A választ legbioztosabban úgy tudnád meg ha elkísérnéd a lányt az orvosához mikor ellenőrzésre megy. Egyébként nagyon tiszteletre méltó, hogy betegen is elfogadod
2019. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!