Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tobradex fülbe?

Tobradex fülbe?

Figyelt kérdés
Voltam fül orr gégészeten és az orvos felírt fülcseppet. Kiváltás után észre vettem, hogy ez egy szemcsepp. Véletlen lett felírva vagy lehet fülre is alkalmazni?

2019. febr. 16. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit ír a tájékoztató?
2019. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt hogy csak szemcseppként használjam, de a szüleim vitatkoznak, hogy az orvos nem hiába írta fel
2019. febr. 16. 08:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt még orrcseppnek is szokták adni
2019. febr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Köszi
2019. febr. 16. 09:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben máskor inkább az ügyeletes orvost hívd! Vagy a patikát!


Jobbulást! :)

2019. febr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ^^
2019. febr. 16. 09:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kiírta már fülgyulladásra fül-orr-gégész szakorvos. Nyugodtam használd szembe, fülbe, orrba is akár.
2019. febr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vörösné Dobos Melitt válasza:

Sziasztok!

Nekem van már itthon Ottogutta Norica,Pimafucort kenőcs,de nem használnak.Tegnap kaptam nem fülésztől TOBREX cseppet,nem Tobradexet.Ez is használható fülbe?Az antibiotikum része ugyancsak Tobramicyn,de a Tobradexben ugye szteroid is van,ha jól láttam.Meghalok a fájdalomtól.Szájon át kezdtem ma antibiotikumot szedni.S.o.s

2022. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!