Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennétek megfázva dolgozni a...

Mennétek megfázva dolgozni a helyemben?

Figyelt kérdés
Péntek este lázasodtam be, azóta hol jobban hol rosszabbul vagyok, jelenleg fáj a torkom,köhögök és folyik az orrom. Nagyon nagyon régen voltam már lázas, szerintem influenza lehet, de dokihoz a hétvégén nem mentem el. Holnap érdemes így munkába menni? Lehet jobban leszek, de félek hogy visszaesek. Irodai munkáról van szó, egy nagyon kicsi fizikai munkával, de este 6-ig kellene dolgoznom. (9-től) Ti rá szoktatok pihenni vagy inkább szabadságot kértek?

#munka #betegsg
2019. febr. 17. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

NEM!


Alap, hogy betegen nem dolgozunk.

Kicsináljuk magunkat is meg a kollégákat is.

Hétfőn menj el és írasd ki magadat.

2019. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Ha csak meg vagyok fázva, akkor megyek dolgozni. Ha lázas is vagyok, akkor nem.
2019. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Ne, légyszi, ne fertőzz meg másokat is.


Én brutálisan idegbajt kapok azoktól a kollégáktól, akik betegen jönnek be az irodába. Persze nem egy kis megfázásra gondolok, de a láz már több annál, azzal ne bohóckodjunk már. Ennyire senki ne érezze magát fontosnak és pótolhatatlannak...

2019. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megfázás vagy influenza?

Láz vagy csak hőemelkedés.

Mert pl nekem is volt, hogy köhögtem fájt a torkom és hőemelkedésem volt. Rubofen és köptetőt szedtem. Táppénzre nem kellett mennem.


Kolléga 40 fokos lázzal jött be dolgozni. Ráhivtam a mentőket a saját érdekében. Egyből kórházba vitték és 2X műtötték. Tüdőgyulladás és egyebek.


Holnap menj el orvoshoz és ő majd megmondja, hogy táppénz vagy meló.

2019. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mennénk! Sőt csütörtök óta itthon is vagyok, masszív influenzával, a valentin napot 39,6-tal ünnepeltem. Ma voltam először láztalan és talán jövőhét csütörtökön fogok menni dolgozni, mert az egészségem sokkal fontosabb, nehogy visszaessek.

És igen engem is a guta ütöget, mikor a kedves kolléga betegen bejön dolgozni. Ennyire nincs pótolhatatlan ember!

2019. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!