Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felebredtem hogy az okolbeszor...

Tibi52 kérdése:

Felebredtem hogy az okolbeszoritott kezemem sehogy nemtudom kinyitni a masik kezemel 2-szer megmozgattam es eltunt kenne valamire gyanakodnom vagy csak rafekudtem es azert? Maskulomben 67 eves vagyok es nem szenvedtem semilyen neurologiai betegsegben

Figyelt kérdés
2019. febr. 19. 14:52
 1/2 Kései Sirató ***** válasza:

Talán ráfeküdtél. Elég magas a párnád? Lehet, hogy betetted a párnád alá éjjel álmodban.

Én 2 hete voltam ugyanígy, vagy 3 napig fájt a kezem és rossz volt benne a vérkeringés is, aztán sokat mozgattam, ahogyan tudtam és rendbejött.

2019. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Furcsa az egybeesés, mert ma épp én is így ébredtem, csak nekem az egyik ujjam, a mutatóujj melletti csinálta ugyanezt. Még mindig sajog, ha behajlítom. Én sem nagyon értem, mert nem szokott előfordulni. Én sem vagyok fiatal, májusban leszek 50. Szerintem elmúlik, ha nem, akkor jobb utána járni.

Tél vége van, az sem kizárt, hogy Kalcium-hiány okozza.

2019. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!