Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájó tűdő lefekvéskor?

Fájó tűdő lefekvéskor?

Figyelt kérdés

Mostanában nem kapok úgy levegőt, mint régebben. De ezt betudtam annyinak, hogy kicsit sokat dohányzom, s a sportot is abbahagytam, így nulla az állóképességem. Tehát nem éreztem bajnak, hogy néhol levegőért kapkodom, vagy jól esik nagyokat sóhajtani.

Viszont az elmúlt kb. 1 hónapban amikor lefekszem, olyan mintha "beszorulna" a tüdőm, nem jó helyen lenne, s ha óriási levegőt veszek, akkor sem jobb.

Persze egy idő után elmúlik és nem is mondanám fájdalmasnak, csak ijesztőnek.

Ilyenkor általában inkább felülök, s úgy maradok még egy darabig.

Valaki tudja ez miért van? Mi az oka? Mit kéne tennem?



2019. febr. 19. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menni. Első körben egy röntgen. Lehet valami nyom ott valamit, aminek nem kéne ott lennie. Gyakorlatilag hasonló tünetekkel mentünk mi is orvoshoz pár éve, nem mi kerültünk ki belőle győztesen. De bármi lehet, egyszerű felfázástól a tüdőgyulladáson át bármi. De nem árt a bizonyosság. Nem azért írtam, hogy riogassalak, ugyanis nem vagyok orvos. Jobbulást.
2019. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menni, és letenni a cigit.
2019. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehet, hogy asztma .. szóval orvos,ahogy az előttem szóló írta :)
2019. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2019. febr. 19. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Légmellnek is lehetnek ilyen tünetei. Én akkor éreztem ilyet. És ne dohányozz mert abból tényleg csak a bajod lesz visszafordíthatatlanul. Ráadásul egy valag pénzért. Fuldokolni pocsék dolog.
2019. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!