Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az lehet, hogy fél nap alatt...

Az lehet, hogy fél nap alatt döntött le az influenza a lábamról?

Figyelt kérdés

Tegnap délelőtt, sőt még délután semmi bajom nem volt...


Este arra ébredek egyszer fel, hogy full beteg vagyok, 39,3 a lázam.


2019. febr. 27. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez ilyen.
2019. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Így hogyan menjek jskolába? Szerintem nem megyek be, de azt sem tudom, mit csináljak...
2019. febr. 27. 18:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nem is. Feküdni kell. Ha nagyon nem vagy jól, akkor orvos. Nálam is mindig így van, hogy egyik pillanatról a másikra, előzmény nélkül, először csak egy kis torokfájás, aztán nagy torokfájás. Majd elkezdek nyáladzani, jön a köhögés, emiatt éjszaka nem alszom, a vége pedig a vég nélküli orrfújás.
2019. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Be kell mennem, "nincs mese".
2019. febr. 27. 20:00
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon rosszul cagyok, de nem engedik meg...
2019. febr. 28. 00:37
 6/10 anonim ***** válasza:
:(
2019. febr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Felvásároltam a fél patikát, de nem segített... Nem normálisak, kisgyerek korom óta bármilyen szörnyűséget megtesznek velem, ha megneszelik, hogy ebteg vagyok. Az nem számít, hogy ők is betegek, meg tőlük kapom el...
2019. febr. 28. 15:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Szegény! :( Legalább hétvégén tudsz majd pihenni!
2019. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De most is én vagyok a szar nekik, meg engem szidnak, nem elég, hogy kibírtam hulla betegen, hanem "mit panaszkodik, úgyis mindig csak a fekszik a szar, még lógni is akar". Ha kinyögöm reggel, hogy ittjon akarok maradni, mert egész éjjel os magas láz volt, biztos, hogy nekem jön és egész nap bántott volna... Nem elég ez, hanem még el is kellene játszani, hogy flottul vagy... Egyébként sokan betegek szóval, mit vannak úgy oda...
2019. febr. 28. 15:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2019. márc. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!