Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Annyiszor betelt a pohár a...

Annyiszor betelt a pohár a pohár, de nem bírom tovább, hogy azért vagyok állandóan nagyon beteg, mert anyám általános iskolai tanár?

Figyelt kérdés

Mundig és most is elég konoly vírus, arra sem képes, hogy kezet mosson...


Nagyon beteg vagyok, újfent...


De persze otthonmaradni nem lehet, mert hát "nem öltöztél fel", bűnhődj!


2019. febr. 28. 00:47
 1/5 A kérdező kommentje:

Illetve valakinek van ötlete, hogy mit csináljak, ha nagyon-nagyon rosszul vagyok és magas lázam van, de be fognak zavarni reggel?


Tényleg rosszul vagyok...

2019. febr. 28. 01:41
 2/5 Miss Endzsi ***** válasza:
54%
Én inkább amiatt lennék frusztrált, hogy ilyen gyenge az immunrendszerem.
2019. febr. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok mit csinálni és szerintem nem azzal van annyira gond, mert régebben sosem voltam beteg... :(
2019. febr. 28. 03:01
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Ha már felnőtt vagy, akkor mielőbb költözz el; bár elég nehéz úgy munkát találni, hogy állandóan beteg vagy.


Menj el a polgármesteri hivatalba, mondd el, mi a probléma, kérd meg, hogy kezdeményezzenek pszichiátriai vizsgálatot rajta, környezettanulmányt nálatok.

2019. febr. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"bár elég nehéz úgy munkát találni, hogy állandóan beteg vagy."


Gyakorlatilag lehetetlen... 3 napjan em élek az influenzától, szeptember óta folyamtosan betegek vagyunk, il, elyen-olyan vírusoktól, amiket onnan hoz...

2019. márc. 1. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!