Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt orvos, aki segítene...

Van itt orvos, aki segítene választ adni egy kérdésemre?

Figyelt kérdés
Névtelenül, csak érdekel mit mond erre. Privátba leírom.
2019. márc. 1. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Ha orvossal akarsz beszélni nem is tudom talán menj el egyhez?


Elég csekély az esélye, hogy itt tényleges orvos fog válaszolni neked, max valaki aki csak azt kamuzza.

2019. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de van olyan téma amihez értek. Viszont olyan is, amihez nem. Írd meg, aztán meglátjuk, tudok e segíteni.
2019. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Orvosok garantáltan nem a gyakorikérdéseken töltik az idejüket. Internetes oldalakon van orvos válaszol rovat. Itt csak személyes tapasztalatokból eredő válaszokat olvashatsz.
2019. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már voltam orvosnál és képzeld el nem kaptam normális választ a kérdésemre. Logikából következtetve más orvos meg nem fog beleszólni a dolgokba, mert abból még baja lehet ( orvos válaszol rovat is ide tartozik ). Nem hiába írtam oda, hogy "névtelenül". De mindegy is nem is, azért jöttem ide, hogy hülyeségekkel töltsem az időmet és mezei nyúl embereknek válaszolgassak, mert értetlenek és félrebeszélnek. Az ilyenek minek élnek?
2019. márc. 1. 10:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Valószínű azért vannak itt a "betegségek" témában az emberek, hogy mindenkit orvoshoz küldjenek? A személyes tapasztalat már közelít a témához, de ne legyen senki se abban biztos, hogy itt nincs orvos, mert vén kótyagos dokit képzel el még a gyerekkori emlékei közül. Rengeteg intelligens fiatal orvos is létezik és vannak régebbi emlékeim, hogy már beszéltem is itt ilyennel. Tudod vannak normális emberek, akik valóban segítenek és tudják, hogy ide gyűlnek össze az olyanok, akik névtelenül kérnek segítséget.
2019. márc. 1. 10:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Ég egy névtelen oldal. Minek kell privát üzenet? Írd le, hogy mi a kérdés, és aki tud, segít.
2019. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Háziorvos rezidens vagyok, ha tudok igyekszem segíteni.
2019. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!