Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 hónapja nem jön meg és anya...

5 hónapja nem jön meg és anya el akar vinni nőgyógyihoz mit fog az orvos csinálni? Mire számítsak? 14 éves vagyok és szűz Már tavaly is volt ilyen és akkor is kihagyott nagyon sokat Ha lehet minnél több normális választ esetleg tapasztalatot

Figyelt kérdés

2018. máj. 2. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen ez teljesen normális. Anyukád ezt miért nem tudja? A doki semmit nem fog csinálni veled.
2018. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Miért akarod előre tudni, hogy mit fog csinálni az orvos? Nekem ha valami panaszom van, elmegyek, elmondom, az ő dolga pedig az, hogy lereagálja.
2018. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg elküld hormonvizsgálatra /vérvétel/. Táplálkozz rendesen, egyél sok húst, tojást. Egyébként még nem kell orvoshoz menni ilyen korban. Majd ha 16 éves korig nem rendeződik, akkor ráértek elmenni. A doki sem tud sokat tenni, legfeljebb hormont ad.
2018. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hogy kihagyott 5 hónapot. Most 60-70 napos ciklusaim vannak. Éshát eléggé félek tőle, hogy valami bajom van. Viszont a nőgyógyászra még nem vettem rá magam.

Elvileg normális, de érdekes módon az osztályomból már minden lánynak beállt. Vagy legalábbis rendszeres.

2018. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen ez még teljesen normális. Nekem is kimaradt 7 hónap.
2018. máj. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
85%
Nekem is voltak nagy kihagyások ennyi idősen. Az a baj, hogy erről a lányok nem beszélnek egymás közt... pedig jó sokan vannak így ennyi idősen. Én voltam emiatt nőgyógyásznál 15 évesen, annyi volt, hogy elküldött vérvételre, hogy rendben vannak-e a hormonjaim neg ultrahangra. Semmi gond nem volt. Azt mondta a nőgyógyász, hogy aki még nem menstruál régóta annak a petefészkét ,,tanuló petefészek''-nek hívják és belefér az, hogy én kb. 4x mensiztem csak kb. egy év alatt. Olyan 16 éves lehettem, amikor rendszeres lett. Nyugi.:)
2018. máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!