Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez a zsibbadás veszélyeztethet...

Ez a zsibbadás veszélyeztetheti az életemet?

Figyelt kérdés
1 honapja figyeltem fel az elso tunetre, amikor veszek egy mély levegot, egyrészt a bal orromon nehezebben jön, másrészt beszívódik a bal szemem kornyékénél, főleg a konnycsatornánál, ami irtitálja a szememet, ezért néha könnyezni is szokott. Elmentem gégészhez, aki készített rtg-t, de semmilyen gyulladásra utaló jelt nem látott. Elmentem neurológushoz, és azt mondta hogy kell agyi CT, MRI ha nem múlik el 2 héten belül és nem múlt el. Sokat vagyok ideges, az tény, ilyenkor sokat fújom az orromat, és ma sokat fújtam, akkor is, ha nem jön semmi, de arra lettem figyelmes, hogy a szememnél már zsibbad is, és könnyezik. De nincs szempirosodás. Nagyon megijedtem, félek hogy valami komoly, vagy pszichés lenne tényleg?
2019. márc. 1. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Elmentél agyi CT-re, MRI-re?

Ha nem elkéne, nem viccből mondta az orvos...

2019. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy pszichés. Menj el a rendelt vizsgálatokra és írd meg mi lett az eredmény.
2019. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
JÓ, de az agyi ct/mri majd csak jovo heten lesz. Addig mit csinaljak? Ugy felek
2019. márc. 1. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Addig nem tudsz semmit sem csinálni.

Csak várd ki a vizsgálatokat.

2019. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az ember ilyenkor fél. Együtt érzek veled. Nekem is lesz egy kontroll vizsgálatom márciusban más okból kifolyólag, én is nagyon félek. 😢
2019. márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Minden rendben volt! Pszichés
2019. ápr. 27. 00:09
 7/7 A kérdező kommentje:
És volt egy rostasejtgyulladásom is, amiatt dugult be az orrom
2019. ápr. 27. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!