Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az, hogy azt érzem...

Miért van az, hogy azt érzem naprol napra hogy folyamatosan tele van a torkom nyállal és nem múlik elfelé, milehet a probléma? Vagy honnan van ez a sok nyál?

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az nem nyál, hanem garatváladék. Fül-orr-gégészetre kell menni.
2019. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Refluxtól, savas gyomortól is szokott lenni.
2019. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Volt gyomortükrözés ami negativ lett melkas röntgen ami negativ lett es ha nyelek érzem mintha a torkomba lenne a váladék és állandóan köszörülnöm kell a torkom hogy jöjjön fel és nagyon zavaró vérképem is volt gyuladás nélkül ezt a váladékot mi okozhatja ?
2019. febr. 13. 20:42
 4/11 anonim ***** válasza:

Megoldásom nincs,de ugyan ez a problémám! Október óta köhögök,több fajta antibiotikum után most savcsökkentőt írt a doki..36 èves vagyok,nem dohányzom. Reflux lehetséges,sok savam van.

1 hónapig kell szednem a pantoprazolt.

2019. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
En is a pantoprazolt szedem de olyan mikor folyik az orrombol lefele de megse az orrombol hanem erzem hogy ottvan a torkomban hova forduljak vele mar en is tobb fajta antibiotikumot szedtem es mar nagyon zavaro ez az erzes
2019. febr. 13. 22:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Fül orr gège,gasztroenterológia..nekem is oda kellene mennem,csak időm nincs ilyesmire...
2019. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most voltam gasztron es negativ lett minden de mégis mi okozza ezt ? Mindig szivnom kell felfele a torkomból meg köhögnöm hogy felszakadjon
2019. febr. 13. 22:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Detto.

A páromnak ugyanez van.

2019. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez az állandó torokköszörülés krákogás és csak érzem hogy ottvan valaki valami megoldást tudna ajánlani ?
2019. febr. 13. 22:23
 10/11 A kérdező kommentje:
Miért van állandó váladék a torkomban amit állandoan köszörülnöm kell felfelé ?
2019. febr. 14. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!