Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyem betegség ez? Mi a...

Milyem betegség ez? Mi a bajom? Már kezd elmúlni

Figyelt kérdés

Szem nyomás érzéssel kezdődött az egyik szememben

Majd fejfájás, szédülés

Hálálfélelem érzetem volt a lábaim remegtek. Pánikba estem

A vérnyomásom 156 volt



2019. márc. 8. 18:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Nyakam is fáj
2019. márc. 8. 19:36
 2/5 A kérdező kommentje:
Hasmenésem is volt
2019. márc. 8. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Pánik betegség
2019. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Reggel elmentem ügyeletre, ahol 160-170 volt a vérnyomásom. Amúgy egész éjjel fájt a fejem. Ott kaptam 2db gyógyszert amit bevettem, majd otthon fejfájásra vettem be
2019. márc. 9. 17:45
 5/5 anonim válasza:
Minèl elöbb menj el egy neurologushoz es csinàltass egy tomogràfiàt az agyadròl.eloszor azt zard ki.aztan ha nincs semmi gond akkor egsyszemorvoshoz,talan szemuveg kell.a panikba eses nagyon rossz dolog mert a vernyomas miatt meg jobban fog fajni a fejed.nekem evek ota migrenem van es nekem is volt mar hasonlo halalfelemem amikor majd szetrobbant es annyira szedultem nem birtam felallni.ezert jo,egy neurologussal kezdeni.jobbulast.mondekepp ird majd meg mire jutottal.
2019. máj. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!