Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi ideje van még?

Mennyi ideje van még?

Figyelt kérdés

Na hát nem tudtam hová írjam ki a kérdésemet, apumnak máj daganata van és átétes is. Azt mondja felvan fújódva, a nyelőcsővében is van valami ami miatt nem tudd enni se. Nem a részvétek, stb-k kellenek, csak egy válasz, hogy mennyi időm van még vele lenni.



Válaszokat előre is köszi



2019. márc. 10. 23:07
 1/7 anonim válasza:
100%
Az orvosát kérdezd meg.
2019. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Apám még a betegségét se nekem mondta el, nem tudom melyik orvoshoz jár, és nem is mondaná meg egy 16 évesnek.
2019. márc. 10. 23:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben sosem lehet tudni sajnos, az orvos is csak kb.tudja megmondani, de lehet, hogy előbb bekövetkezik, az is lehet, hogy később. Legyél vele amennyit csak tudsz!
2019. márc. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hetek, maximum pár hónap.
2019. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már áttétes akkor kb 1 hónap vagy max 2.
2019. márc. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden embernek más az életútja, de itt már nagyon kevés idő van. Pár hónap a legjobb esetben is.
2019. márc. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Apukámat tavaly vesztettem el, áttétes rákos volt. Azt mondanám hogy ez már a végstádium, jó esetben 2-3 hónap, de ha már etkezni nem tud, inkább a pár hét tűnik talán reálisabbnak. Sajnálom.
2019. márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!