Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért dugul be az orrom...

Miért dugul be az orrom állandóan? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 éve kezdődött hogy állandóan bedugul az orrom. Ha leülök valahol akkor valamelyik orrlyukam dugul be, ha lefekszem akkor az dugul be amelyik oldalamra fordulok (ha jobbra akkor a jobb, ha balra akkor a bal.) viszont ha felállok vagy sétálok akkor egyik sem dugul be, de ha leülök vagy lefekszem megint bedugul az egyik, néha mindkettő. Fül-orr-gégészeten voltam többször is, de állandóan elküldenek azzal hogy nem látnak semmit, majd megjavul magától. Allergiám van, jó pár dologra, próbáltam hogy szedek allergia elleni gyógyszert de az idő alatt sem javult. Többféle nátha elleni gyógyszert is szedtem, egyiktől sem lett jobb. Volt már valakinek hasonló baja? Előre is köszi a válaszokat.

2019. márc. 11. 07:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ez van 20 éve. Különösebben nem érdekel. Van otthon orrcsepp ha annyira bedugulna hogy nem tudok aludni. De hozzá lehet szokni szóval inkább nem használom ha nem dugul be teljesen mind a kettő.
2019. márc. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Azért köszi.
2019. márc. 18. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!