Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol ilyen a kormom, mot...

Mitol ilyen a kormom, mot lehet vele kezdeni? Keppel

Figyelt kérdés

Most vagtam es elegge faj amikor vagom(csipesszel) es kemeny,vastag, es ilyen darabok jonnek ki a korom alol.

[link]


2019. márc. 11. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Koromgomba. Borgyogyaszat, kezeles, mert magatol nem mulik el.
2019. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van kifejezetten koromvago ollo, a csipesz tok barbar dolog, hiszen egy formara kenyszeriti a kormodet es ugy pattintja el. Egy ollo az normalis, sot, a legjobb ha reszeled. Nem, nem csajos dolog.


Amugy en nem latok semmi brutal elvaltozast, pontosan nem tudom, mi a problema, de hatha mas tudja.

2019. márc. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is esélyes a körömgomba.
2019. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig nem körömgomba, hanem rágod vagy vájkálod a körmöd és ez a bőr ami felhalmozódott a köröm alá. Egy pedikűrös helyre tudja hozni de te is meg tudod csinálni magadnak reszelő és olló segítségével. Ha érdekel le írom hogyan
2019. márc. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem ragom a kormom, csak epitoiparban dolgozom es sokszor jott fel a bor az ujjamon, kb 2-3 honapja kezdodott, eddig nem tulajdonitottam neki semmit
2019. márc. 11. 18:35
 6/6 anonim válasza:
ha van pikkelysomorod lehet az is, ha nincs akkor koromgomba, ezt a kettot keverik az orvosok is es csak minta vetel utan tudjak megmondani melyik, de az elso csak akkor lehet ha pikkekysomoros borbetegseged van ezt azert tudom mert nekem is ilyen es kijott a pikelysomor a labkormomon is
2019. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!