Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Évi kb.30 betegség nagyon sok?

Évi kb.30 betegség nagyon sok?

Figyelt kérdés
Kisebb-nagyobb vírusok. Állandóan betegek vagyunk, mert van valaki, aki ilyen belyen dolgozik. Évek óta és nagyon elegem van...
2019. márc. 11. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Húú szerintem sok, én 10 év alatt nem voltam 30x beteg. :(

Pedig aztán én is beteg gyerekek közt dolgozom, talán valami immunerősítő vitamin kipróbálhatnál.

2019. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elég sok.

Én külföldön dolgozom, és itt nem fizetik a táppénz. Vagyis 3 napig orvosi igazolás nélkül otthon lehet maradni (csak be kell telefonálni, hogy beteg vagy) de ezt a 3 napot a cég nem fizeti vagyis fizetetlen. Ha tovább tart a betegség akkor orvoshoz kell menni, és ha az orvos kiír ( nem szokás, csak komoly esetben) akkor az állami táppénz jár ami nevetségesen kevés. Így a cégünknél lázasan, taknyosan, köhögve bejönnek dolgozni az emberek. Nem is olyan régen az egyik kolléganőm bárányhimlősen jött be amit a gyerekétől kapott el. De még ilyen körülményke között sem vagyok beteg ennyire mint te. Tanácsolom, hogy erősítsd az immunrendszeredet, mert nagyon gyenge.

2019. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Beteg gyereket között mindenki így jár... Nem felnőtt emberek...
2019. márc. 11. 22:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy óvónőnek is hozzá kell szoknia az óvodában terjengő kórokozókhoz. Nem jó ez így, menjetek orvoshoz, hogy gyenge az immunrendszeretek!
2019. márc. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ó,csak nem???? És a 10000. kérdésfeltevés jó gyógyszer rá?
2019. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem, de megkérem mossa meg fertőtlenítős szappannal a kezét, mikor hazajön, visít...


Nem érdekelne huszadára sem, de ez elmondhatatlanul durva... Ennyi vírus nincs is...

2019. márc. 12. 19:05
 7/8 A kérdező kommentje:

Lázas, nincs nahja, most én is belázsodtam, ez nem állapot, épphogy csak elmúlt az influenza... Ez megy szeptembertől június legvégéig. Tavaly utoljára június végén voltam beteg, szeptember 19-én kezdődött újra.


Fogalmam sincs mi van abban az iskolában,de iskolásként a töredémét, guszadát voltam beteg, pedig a mi sulinkban is volt ilyen...


Komolyan miért beteg már.megint?és.menthetetlenül elkapod...



Ha szóvá teszed üvölt, ha mondom, hogy menjen dokihoz ha én akarok odamenni, ha megkérem mosson kezet. Mjndenféle mocsok, aljas szarnak el vagyok hordnak, ami csak létezik, hát csak "fö köllött vóna őtözni, megint itthon akarsz maradni". Szemetek.


Évi 30 betegségről beszélünk legalább, ha célzottan beadatnád, de se lenne ember ennyit beteg, te meg egy légtérben vagy vele.


Júniusig ki kell bírni, teljesen reménytelen a helyzet. Igen, írtam ki, de mert semmi remény... Bele kell törődni, hogy ezt dobtana sors, semmi más mem maradt.

2019. márc. 12. 22:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, remélem túléled, és el tudsz menni, önálló tudsz lenni.
2019. márc. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!