Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek az értékek nagyon rosszak...

Ezek az értékek nagyon rosszak? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Jogosítványhoz szerettem volna egy alkalmasságit,a háziorvosom (akinek mániája hogy mindenki cukorbeteg vagy az lesz) elküldött vérvételre.A cukrommal természetesen semmi gond (soha nem is volt),viszont más értékeim magasak lettek:


Reticulocyta: 21.40

Reticulocytaszám absz.: 106.2

Húgysav: 442

GOT (ASAT): 45

GPT (ALAT): 66

CRP: 8.3


Minden más normális.Nem mondta amikor átvettem a leletet hogy bármi baj lenne,én ott helyben meg sem néztem.Nyugtázta hogy jó a cukrom és annyi.Itthon néztem meg és kicsit megijedtem.Elég nemtörődöm öregember a háziorvos,úgyhogy hozzá nem akarok fordulni,de más orvoshoz érdemes lenne?


24 éves nő vagyok amúgy.


2019. márc. 12. 06:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek minimális eltérések, ahogy látom, azért nem foglalkozott vele.

Nem szedsz véletlen fogamzásgátlót?

2019. márc. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem,multivitaminon kívül semmit nem szedek.De ha csak minimális akkor megnyugodtam.Lehet esetleg az az oka hogy az utóbbi időben sok volt a stressz,nem mozogtam,és nagyon szemét kajákat ettem (gyorsétteremből ettem nagyon gyakran)?
2019. márc. 12. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!