Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek a labor értékek lettek...

Ezek a labor értékek lettek rosszak, mitől van ez?

Figyelt kérdés
A vörösvérsejt 4,1-5,1-ig jó, nekem 5,6. Az MCH 28tól jó, nekem 27. Az MPV 8tól jó, nekem 7. A Neutrophil 50től jó, nekem 47,4. Az Eosinophil 4ig jó, nekem 5,7. Utána olvastam, mindegyik a csontvelővel,illetve a vörös és fehérvérsejtekkel van összefüggésben. 22éves nő vagyok, eddig a pajzsmirigyemmel probléma volt, viszont most azok az értékek teljesen jók lettek, 2év után. Holnap megyek vissza a dokihoz,csak azért írtam, hátha valaki még ma választ tud adni! Előre is nagyon szépen köszönöm!
2014. júl. 24. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon minimális eltérésnek számítanak. Valószínűleg nem fog vele foglalkozni a doki.
2014. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Én is erre gondoltam, mert tényleg csak kicsi az eltérés mindegyiknél :)
2014. júl. 24. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!