Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hónapok óta megy a hasam,...

Hónapok óta megy a hasam, felek hogy valami vitamin tápanyag már annyira hiányzik, hogy meghalok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ultrahang, kitenyesztes negatív , a vervetelen sem volt jelentős eltérés. A 2 liszterzekenysegi tesztem is negatív lett. Tejet már szinte egyáltalán nem fogyasztok. Sok kenyeret eszem. És napi egyszer főtt ételt.

2019. márc. 12. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
menj el a haziorvoshoz es kérj tanacsot, hogy milyen vizsgálatok kellenek mėg. ez nagyon nem normális állapot.
2019. márc. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pánikbeteg vagyok, nagyon sokat stresszelek. És arra fogjak. Mivel egy kg t se fogytam.
2019. márc. 12. 09:10
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Mindent arra fognak, és tudnak még az IBS szindrómával is dobálózni..

Nem javasolták még a béltükrözést? Nem értem.. Az az első. Kérjed szerintem. Ha ott sem találnak semmit, vagy ha nem akarod, akkor próbáld meg kiszűrni mi az amitől hasmenésed lesz. Tartósítószereseket ne egyél. Ilyen készételek, zacskós tészta leves stb. Egyél normális főtt ételt és próbálj olyat is enni ami keményíti a székletet. Nem szedsz valami gyógyszert aminek lehetne ez a mellékhatása?

2019. márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem

Szedek semmit. És bél ütközésen mit mutatnának ki?

2019. márc. 12. 09:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Pl. bármiféle elváltozást, vagy simán egy gyulladás is lehet. Én megcsináltatnám a helyedben, csak hogy nyugodt legyek biztosan nincs baj.
2019. márc. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De a vervetel nem mutatott ki gyulladást a szervezetemben .
2019. márc. 12. 09:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem, mégis el akartak küldeni tükrözésre. Ha nem akarsz menni akkor próbálkozz kiszűrni mitől van hasmenésed.
2019. márc. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És most akkor lehet hogy valami nagyon súlyos hianyom van amitől rosszul vagyok ?
2019. márc. 12. 09:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Ilyenkor tükrözést szoktak csinálni.

De valóban lehet idegi eredetű is. Jársz valamilyen kezelésre a pánikbetegségeddel? Ott említetted?

2019. márc. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miféle hiányod? Azt már rég kimutatták volna a vérképen. Ha ezen izgulsz akkor most meg is nyugodhatsz. Már rég lefogytál volna. B12 vitaminhiány tud ilyesmit okozni, de az is már látszana a vérképeden, az vérszegénységet is okozhat és egyértelműen gyulladást is. Esetleg szedhetnél BOLUS ADSTRINGENS tablettát, ez fogja a székletet valamennyire.
2019. márc. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!