Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van több napja hőemelked...

Mitől van több napja hőemelkedésem?

Figyelt kérdés
Valami felső légúti fertőzést kaphattam el mert eléggé köhögök és az orrom is folyik, viszont nem vagyok nagyon levert tőle csak kicsit gyenge vagyok a betegségtől.. Étvágyam az meg van. Viszont szedek rá 400mg Nurofen gyulladáscsökkentő gyógyszert ami a fájdalmat tompítja de valamiért a hőemelkedést nem akarja levinni mert egy darabig leviszi de a gyógyszer bevétele után 2 óra múva visszamegy és mindig 37,3 vagy 37,1 ami elég érdekes. Ez már 4-ik napja tart. Szerintem megfázhattam mert fújt a szél nagyon még múlthéten.Volt nektek ilyen?
2019. márc. 13. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem influenza
2019. márc. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


Ezeket nem tapasztaltam, meg akkor már az elején kijött volna és más is beteg lett volna otthon mellettem. Viszont a megfázásról olvastan inkább az volt az enyémhez hasonló.

2019. márc. 13. 13:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz

Nem vagyunk dokik és nem tudunk pontos diagnózist felállítani

2019. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!