Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki tapasztalt már körök...

Valaki tapasztalt már körök körüli sötét foltot (elszíneződést, amibe néhol körökben eredeti színű a bőr)?

Figyelt kérdés

A problémám a következő lenne, lassan egy éve hogy hasi fájdalmak és puffadásal küszködöm, étrendtöl független. Gasztro enterolohia vastag bél tükrözés negativ.

Ulrahang negatív, vér tökéletes, vizelet oké, széklet oké, bár sűrűn tapasztalok végbél vérzést szekelés után foltokban a papíron, nőgyógyászati vizsgálat rendben, vizelet, széklet tenyésztés oké, belgyógyászat oké. Szóval lényegében mindent rendben találtak és rá fogták h lehet ideges vagyok ami NEM igaz. Azóta szenvedek a hasi fájdalmakkal köldöknél,jellege szúró, görcsös de néha tompa... A puffadás napi szintes. 5 hete a bal petefeszeknél is el kezdett szúrni, ez által el is mentem újra nőgyógyász hisz a melleim is fájtak és hányingerem volt, ekkor kezdődött a köldökömnél is latszodni egy ér kinézetű valami. Viszont a nőgyógyász csak jobb oldalt több tüszőt látott, nekem viszont bal oldalt szúrt főként.A hasam kő kemény, pufadt mintha terhes lennék, olyan nagy és egy barna folt jelent meg az ér szerű valami és az egész köldököm körbe veszi, néhol kis normális bőr színű foltal benne... Nem viszket, nem fáj külsőleg, de tartok tőle h ez már nem játék, és eddig az orvos tudomány nem remekelt. :(


2019. márc. 14. 04:45
 1/2 anonim ***** válasza:
AZONNAL kerj hasnyalmirigy vizsgalatot, kerdezo! Kerlek szepen!
2019. márc. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ.
2019. márc. 16. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!