Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek sötét barna...

Szerintetek sötét barna szemhez közép, sötét barna hajszín a jobb vagy az eredeti barna szőkítve bayalage stílusban hamvas szőkére? Emellett szolis barna bőröm van ha ez számit.

Figyelt kérdés

2018. jún. 10. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő jól állna, nem sokat segítettem gondolom:D talán a balayage kevésbé uncsi meg visszafestheted ha nem tetszik
2018. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jelenleg most olyan.

Csak kicsit meguntam és nem tudom,hogy befestessem e.

Nagyon tetszik egy barna hajszin,csak azután már nem nagyon tudnék ujra szőke lenni.

2018. jún. 10. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán majd ha megunod és csak 1-2x szőkítik nem megy annnyira tönkre, nekem a hosszu fekete hajam vagy 5x kellett és tönkre ment de azon már évek óta sok festék volt, esetleg fesd hennával és azt egyszerűbb lesz leszedni
2018. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hamvas szőke ,egész világos a szőke rész.

Igy is háromszor lett szívatva ,mire ilyen lett.

Meg is viselte rendesen a hajam.

Gondoltam kimosható festékre.

De volt aki azt irta,az sem jön ki teljesen.

2018. jún. 10. 16:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát... akkor inkább hagyd amig annyira nem unod meg mert a vége hajvágás lesz
2018. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazából tavaly lett csináltatva és már eléggé kezd lenőni.

Tehát vagy ismét szőkíttetni kellene,vagy befesteni vagy fogalmam sincs mi lenne a jó.

2018. jún. 10. 17:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egy éve csinálták akkor nem hiszem hogy tönkre megy ha megint kicsit rámennek, ha a barna haj mellett döntesz meg akkor ne rendes festékkel csak mint mondtam henna vagy valami bemosó hogy kijöjjön azért
2018. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!