Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Körülbelül másfél hónapja hasmenésem van, viszont nagyon ritkán székrekedést is tapasztalok. Napi 3x járok nagyjából wc-re. Különösebb fájdalmam nincs, de egyre kimerültebb vagyok, rengetegszer émelygek és fogytam is 5 kilót.

Ha valami problémám van, általában magán úton megyek orvoshoz, most viszont tb által kezdtem bele ebbe az egészbe. Gasztroenterológiára május 20-ra kaptam időpontot. Esetleg mondjam le és magán úton menjek el hamarabb? Előre is köszönöm a válaszokat.

21/L



2019. márc. 15. 07:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 2.éve volt nagyk durva hasmenésem minden nap. Szerintem ha nem fogywz nagyon gyorsan nem kell pánikba esned. Próbálj probiotikumot szedni és diétázni. Bármi lehet az ok. A stressztől a súlyos problémákig nem lehet diagnosztizálni.Nekem iszonyat durva tüneteim voltak pszichés alapon. Magánorvossal az a baj, hogy csak elbeszélget veled egy csomó pénzért de nincs diagnosztikai eszköze. Nem tud uht, gyomortükrözést de még egy vérvételt.sem csinálni. Ehhez elküld abba a kórházba ahol tb alapon rendel de arra.is.várni kell és fizetni. Ugyan ezt tb alapon is megkapod. Kicsit várni kell, de ha meg.akarod sürgetni akkor inkább a beutalót adó orvost.kérdezd hol fogadnának előbb és adjon oda beutalót

Nekem volt már.így mri vel. Hogy fél evet kellett volna várni de rendes volt az orvos és ajánlott egy másik helyet ahol 2.héten belül fogadtak és átírta a beutalót

2019. márc. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ezzel hamarabb orvoshoz mennék! Legalább a háziorvos írjon ki egy labort meg egy szèkletvizsgàlatot!
2019. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!