Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 dologban szeretnék segítsége...

2 dologban szeretnék segítséget kérni! Tudnátok segíteni? Alul kifejtem a két problémám

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok!


Az első hogy már egy éve nem tudok aludni rendesen, a lényeg az, hogy este nem tudok elaludni (estére ébredek fel, akkor bármit megtudnék csinálni), ennek következtében későn fekszem és alszok jobb esetben kb 5-6 órát, mert ugye suli, teljesen kimerült vagyok, már nem tudok figyelni sem és már nem bírom! Teljesen felborult a bioritmusom vagy hogy mondjék ezt... szerintetek mit kellene tegyek?


A másik hogy elég erőteljesen pattanásos a bőröm már 3 éve, voltam bőrgyógyásznál, fél éve kezelés alatt állok, ami egész hatásos, de az arcomon mindig van egy egy-egy hatalmas piros pattanás, amik miatt teljsen elvesztem az önbizalmam, az emberek is nagyon megnéznek és beszélgetni sem merek igazán senkivel, illetve mindig lemondom a találkozókat a barátaimmal, sehova se járok és már egyáltalán nem próbálkozok a lányoknál sem. Nem vagyok valami boldog és mostanában egyáltalán nem élvezem az életet. Szerintetek mit kéne hogy tegyek?

Az értelmes hozzászólásokat, segítségeket előre is köszönöm!



2019. márc. 3. 00:17
 1/1 Zsóka__ válasza:

Szia! Nekem is volt alvásproblémám. Lehet kapni olyan gyógynövényből készült alvássegítő tablettát, amiben csak gyógynövény van és nem lehet hozzászokni. Próbáld szedni. Kb. 1 hét alatt kiderül, hogy jó-e?

Vagy egy sokkal természetesebb módszer, hogy lefárasztod magad valami sporttal. Ha nincs pénzed rá, délután 10-15 perc folyamatos futás nagyon jót tesz testileg-lelkileg. Én egy közeli iskola udvarára jártam be futni.

A másik kérdés: rajtam csak akkor van pattanás, ha túl sok cukrot, cukros ételt eszek. Csökkentsd le a cukrot, és nem jönnek rajtad ki pattanások. A cukor hiányozni fog, de azt ellensúlyozni lehet napi 1000-3000 mg C vitaminnal.

Sok sikert!

2019. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!