Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fájhat az állam, állkapc...

Miért fájhat az állam, állkapcsom jobb oldala?

Figyelt kérdés
Ma reggel sajnos arra ébredtem(megint) hogy be van állva a tarkóm bal oldala, alig bírom mozgatni, nagyon fáj, emellett az állkapcsom jobb oldala is, mozgatáskor is fáj. Olyan mintha az izmok, vagy az izületekkel lenne valami nem tudom, de gyakori probléma nálam. Orvosnál még nem jártam ezzel, mivel spontán napközben nem jelentkezik, csak este törtënik valami, a miröl fogalmam sincs mi, vagy rosszul fekszek, vagy nem tudom, de reggelente olyan fájdalmakkal ébredek hogy hihetetlen. Veletek is elöfordult már? Gondolom nem gyakran. Mi segíthet ezen?
2019. márc. 15. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Kaptál egy nagy maflást, csak a részegségtől, vagy az agyrázkódástól nem emlékszel rá!


A viccet félretéve - nem lehet, hogy megfázik éjszakánként? Nekem hol egyik, hol a másik vállam fáj, ha véletlenül kitakarózom éjszaka. Meztelenül alszom, de ha hideg van ez miatt fel szoktam venni egy hosszú ujjú pólót, ami védi a vállamat.

3 éve leestem betonra 2 méter magasból, és kiugrott a kulcscsontom. Nem tették helyre, azt mondta a doki, hogy több veszéllyel jár, ha visszatesz, mintha így marad. Igaza lehetett mert nincs vele problémám. Viszont azóta a tarkóm nekem is fáj reggelenkét.

2019. márc. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!