Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi miatt fajnak az izmaim?

Mi miatt fajnak az izmaim?

Figyelt kérdés

Eloszor arra lettem figyelmes hogy a bal karom kezdett el fajni.Leginkabb egy huzodo erzes ereztem...meg mintha valaki szoritana a felkaromat.

Nem nagyon faj de erezheto.

Kovetkezo reggel pedig most azt erzem mintha izomlazam lenne a combjaimban.

Nem mozogtam nem eroltettem meg...egyszeruen nem ertem mi ez es nagyon meg vagyok ijedve mert olyanokat is hallottam h szivproblema miatt is fajhat a karom...

Vajon miert fajhat?

Elore koszonom a valaszokat.

18 eves lany vagyok.



2019. márc. 18. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz.

Fogalmam sincs mit érzel, lehet csak az egyik izom meghúzódott, beütötted, megfázott vagy tényleg bármi. Rengeteg mindentől fájhat az izomlázon kívűl is. Ha nem tudod eldönteni mi baja, akkor menj el orvoshoz. De biztos nem a szíveddel van valami, annak sok más egyéb jele is lenne, pl szívedre is panaszkodnál és nem a karodra meg a combodra.

2019. márc. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben...

Igazabol izomlazat erzek

Mintha edzettem volna

De nem mozogtam..anelkul kezdett el fajni spontan..

Csak a haziorvosnal is annyi hulyeseggel voltam hogy mar nem merek menni..

2019. márc. 18. 09:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem voltál influenzás az utóbbi napokban? Az influenza okozhat ugyanis izomlázat.
2019. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindig igy kezdödik es náthas leszek.

De nagyon.

Főleg éjjel mintha késsel szurkálnak a combomat, es az izületeim is fajnak nagyon.


Esetleg meg valami. Nem kavéztál sokat es abba hagytad?

2019. márc. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hasonlo se

Nagyon regen voltam influenzas

Nem erzem magam rosszul...ugyhogy influenza nem lehet..

2019. márc. 18. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!