Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális, ha naponta többször...

Normális, ha naponta többször fújni kell az orrom évek óta?

Figyelt kérdés
Kis mennyiségű, zöld színű váladék van benne. Évek óta folyamatosan így van, nem lesz se jobb, se rosszabb. Igazából annyira nem zavar, csak arra vagyok kíváncsi, másnak is így van-e, vagy ez bem normális? Ti milyen gyakran fújtok orrot, ha nem vagytok "megfázva"? Egyébként a torkomból sokszor kell zöld, sárgás váladékot felkohognom, szintén évek óta, ezt már mondtam a fül-orr-gégészeten, de nem mondtak rá semmit gyakorlatilag.
2019. márc. 18. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én lehet elmennék magán fül orr gégészhez. Az SZTK-s orvosok szeretik néha lerázni a beteget. Húgomat hazaküldték nagy mosolyogva, hogy ó, nincs itt semmi baj. Majd még rosszabbul lett, elment magán dokihoz másnap, és mindjárt kiderült, hogy beteg, tüszős mandulagyulladás.
2019. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uhh. Köszi!
2019. márc. 18. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Mióta élek fújom az orrom,ez annyira nem is érdekel mivel átlátszó jön belőle. Aztán volt 1 eves időszak mikor zöld jött ki időnként meg a torkomból is. Minden nap infralámpáztam aztán elmúlt. De ettől függetlenül nem voltam beteg, ez alatt az időszak alatt sem éreztem magam annak és lázam sem volt vagy ilyesmi. Ha jó a közérzeted ne aggódj rajta.
2019. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!