Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet alacsony a pulzus,...

Mitől lehet alacsony a pulzus, ha eddig nem volt az?

Figyelt kérdés

Egy ideje èszrevettem, hogy sokszor belassul a pulzusom. Régebben 70-80 között volt nyugalmi állapotban is. Mostanában meg 55-65között. Tegnap éjjel pedig éreztem rossz közérzetet, ami még most is megvan amúgy... Éjjel 48 és 57 között volt a nyugalmi pulzusom! Aztán nagyon aggaszt, viszont ma nem tudok elmenni dokihoz a munka miatt!

Van pánikbetegségem amúgy, de az inkább még felfelé vinné gondolom... Napi fél szem nyugtatót szedek, de nem tudom az ennyire befolyásolná-e, hogy ha beveszem pl kora délután, akkor éjjel ilyen lenne a nyugalmi pulzusom!? 33/N


2019. márc. 19. 10:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Azóta helyre állt esetleg? Vagy sikerült megtudni mi okozza? Én is így vagyok. :/
2019. nov. 6. 23:43
 2/2 A kérdező kommentje:
A laptop látom besokallt így estére és a saját kérdésemhez tettem ki a kérdést. 🤨😄
2019. nov. 6. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!