Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan, akinek 50...

Judit44maja kérdése:

Van itt olyan, akinek 50 körüli a pulzusa?

Figyelt kérdés
Napközbe nyugalomban 55 60 mozgásra 70 80 este lefekvés elött tvt nézve az ágyba 50 körüli nem túl alacsony? Másnak is ilyen? Nem sportolok..

2017. júl. 6. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Feleségemnek volt ennyi, de ő meghalt. Nyugi, nem a vérnyomása miatt. Azt mondta neki az orvosa, hogy igyon kávét, kólát, és sportoljon valamit, ezek emelik kicsit.
2017. júl. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb ugyanilyen. Orvos latott? Engem igen es allitolag "tok normalis".
2017. júl. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meghalt? Kicsit megrémisztettél.... részvétem am. A szivem egészséges ekg rendben. Meg minden
2017. júl. 6. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem os 45-50, a rekordalacsony amit mértem pedig 36. Mondjuk én állóképességi sportoló vagyok.
2017. júl. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs panaszod, nem szédülsz, ájuldozol, akkor teljesen rendben van. Annál is inkább, mert terhelésre képes gyorsabban verni a szíved.
2017. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!