Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen típusú hormonzavarok...

Milyen típusú hormonzavarok okozhatnak alvászavarokat, állandó fáradtságot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Általános vérképből pajzsmirigy is megnézetve, magánúton T3, T4, reverz T3, kortizol hormonok. Mi az, ami még okozhatja?

35 éves férfiről van szó, de hosszú-hosszú ideje fennáll és okát nem találják.

Minden kipróbálva, vénynélküli és vényre kapható készítmények, szomnológusok által írt könyvek elolvasva, neten fellelhető kutatások, cikkek, okok után kutatva elolvasva.



2019. márc. 19. 18:02
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Az nem lehet.

Nem tudom, milyen hormonok vannak, amit pl. magánúton meg lehet nézetni és ezt okozhatja.

2019. ápr. 12. 18:19
 22/23 anonim ***** válasza:
25 éve vagyok rohadt álmos és fáradt. Alacsony a vérnyomásom és a stresz is közrejátszik. Ha nem vagyok elég motivált vagy rossz kedvem van akor olyan fáradtság jön rám, hogy majd elájulok. Igen 25 éve.....vannak jobh meg rosszabb időszakok. A sport kicsit segít.
2019. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Én is és ez nagyon-nagyon-nagyon elviselhetetlen.

Milyen sport segített? Én hiába próbálok bármit.

2019. ápr. 13. 07:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!