Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Clostridium difficile fertőzés...

Clostridium difficile fertőzéssel kapcsolatban szeretnék bármilyen tapasztalatot kérni. Ki hányszor esett vissza, mivel kezelték és mennyi ideig? Stb.

Figyelt kérdés
Egy hónapja kínlódok vele, először Kliont kaptam rá, sajnos most kiújult és elkezdtem a Vancomycint szedni. Remélem ez már hatásos lesz!

#Klion #Vancomycin
2019. márc. 20. 19:20
 1/8 anonim válasza:

Szia,

Hatásos volt?

2020. aug. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia, négyszer újult ki, csak a Dificlir segített.
2020. aug. 23. 03:52
 3/8 anonim válasza:

Köszönöm,

Úgy tűnik nekem sem használ a Vancomycin.

Azt még megkérdezhetem, hogy mennyi idő után kezdtél jobban lenni amikor meglett a megfelelő szer?

2020. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pár nap után már sokkal jobb lett,de egy év eltelt már az emesztésem még ma sem az igazi.
2020. aug. 26. 16:09
 5/8 anonim válasza:

Szia, a Dificlirt gasztroenterologus irta fel vagy haziorvos is felirhatja?

Edesanyam fertozodott Clostridiummal korhazi kezelese alatt sajnos. Mar masodszor szedi a Vancomycint es Kliont egyszerre de most bezárt a járóbetegellátás igy,ha minden jol is megy még 2 hetig nincs időpontja és nincs aki ellása csak a háziorvos.

2021. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia. A Dificlirt infektológus írta fel nekem. A háziorvos nem írhatja fel elvileg. Nagyon drága gyógyszer, persze van rá támogatás de csak szakorvos írja fel, a legvegsoz esetben.
2021. márc. 4. 14:09
 7/8 A kérdező kommentje:
*legvégső
2021. márc. 4. 14:09
 8/8 anonim válasza:
Köszönöm válaszod.
2021. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!