Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez agyrázkódás?

Ez agyrázkódás?

Figyelt kérdés

Másfél héttel ezelőtt együtt aludtam a barátommal.

Éjszaka véletlen lefejelt és rá két nap múlva vettem észre a púpom és a fejem is nagyon fájt, szédülöl ha ülök és vagy állok, zavartságot érzek a fejemben.

Elmentem orvoshoz, aki inkább szem, illetve vérvételre küldött tovább.

Viszont még 1,5 hét után is ugyan azokat a tüneteket érzékelem és ha menni kell valahová, kisérettel megyek.

Kétszer hánytam.


2019. márc. 20. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Ha a szemeid környékén elszineződés, vagy sötét karikák is megjelennek, biztos.
2019. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekes, elég erősen fejelhetett, ha ilyen tartós tüneteid vannak. Neurológusnál voltál, vagy háziorvos, belgyógyász?


Előbbihez kéne menni igazából.

2019. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Házi orvosnál voltam, vagyis hétfőn helyettesítették.Aki helyettesítette megnézte a reakcióimat és elkönyvelte, hogy nem lehet agyrázkódás.

Tegnap este visszamentem a házi orvosomhoz, ő viszont nem foglalkozott ezzel, meg sem vizsgált, viszont mostmár elkezdi kivizsgálni hogy miért vagyok ilyen sokszor beteg.

És elküldött szemészetre meg vérvételre.

Reggel elmentem vérvételre és ott a fiatal csaj észre is vette hogy nem vagyok jól és rákérdezett.

Én elmondtam a problémám és anyának mondta, hogy nem ártana ha ki lenne vizsgáltatva jobban.


Két évvel ezelőtt volt nekem agyrázkódásom, beütöttem a fejem a vállamba korizásnál és akkor a házi orvos azt mondta, hogy biztosan nem lehet agyrázkódás, majd tovább küldött egy kórházba ahhol szintén megnézték, hogy mire hogyan reagálok és az teljesen rendben volt.

Viszont megállapították az agyrázkódást.


Viszont a szüleim nem akarnak elvinni kórházba kivizsgálásra.

Leültem velül beszélni, hogy ez miért olyan fontos nekem és próbáltam érvelni.

Valamiért semmibe veszik a szavam, viszont most nem tudom hogy mondta a vérvételen a csaj, hogy kikéne vizsgáltatni, tehát most nem tudom hogy egyáltalán megfordul-e a szüleim fejébe hogy mégis elvisznek.



Általános iskolában gyakran megsérültem, mert sokat sportoltam és akkor is sok könyörgés után vittek el.

Tavaly előtt is egy hétig kellett könyörögnöm, hogy elvigyenek orvoshoz.

És most is könyörögni kell, azért hogy elvigyenek kivizsgálásra.

És mindig volt valami eredménye az orvosnál, tehát nem fölöslegesen mentünk el.

Lehet valakinek hihetetlen a sztori, de az a baj, hogy tényleg vannak ilyenek.

Na mindegy, továbbra is próbálok könyörögni, hogy vigyenek el kivizsgálásra.

A válaszokat pedig köszönöm!

2019. márc. 21. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!