Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koszos kezzel ettem szendvicse...

Koszos kezzel ettem szendvicseket, lehet valami bajom tole?

Figyelt kérdés

Vonat, villamos, utana meg poros is lett a kezem otthon mert a foldon tevekenykedtem.

Lehet igy valami bajom?


2019. márc. 25. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy lesz, de lehet. Pl. valamilyen fertőzés okozta hasmenés, vagy féregpetét is összeszedhettél stb. Máskor mosd meg a kezed. Ha valamiért nem volt lehetőséged kezet mosni, akkor meg ne parázz, valószínűleg megúszod.
2019. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Erősödik egy kicsit az immunrendszered :)
2019. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így megmondani. Valószínűleg ettél valami baktériumot, vagy vírust.
2019. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem volt lehetőségem kezet mosni.

Köszönöm a válaszokat!

2019. márc. 25. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom valószínűnek, mert ez teljesen hétköznapi dolog, hogy aki jön megy tesz-vesz, az alapvetően koszos kézzel eszik. Pl. akik bemennek a mekibe enni, azok közül szerinted hányan mosnak kezet? És hányan fogták a kapaszkodót a villamoson előtte, meg a kilincset, vagy fogtak kezet egymással, aki szintén megfogott mindent, vagy 5 perce tüsszentett a tenyerébe, stb stb?


Úgy hogy nem kell aggódni. Ha ennyitől beteg leszel, akkor vagy nem volt szerencséd, és össze szedtél valami komolyabbat, amit jó eséllyel tiszta kézzel is benyaltál volna, vagy gyenge az immunrendszered.

2019. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!