Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez normális? Mit csináljak?...

Ez normális? Mit csináljak? Végighánytam az egész napot.

Figyelt kérdés
Reggel hasfájásra ébredtem aztán hasmenést kaptam. Nem mertem így elindulni dolgozni. Szerencsére mert délben elkezdtem hányni és egész nap ez ment felváltva a hasmenéssel. Most már talán nem fogok többet hányni de amig élek. Mikor lehet valami ropit enni? Nem vagyok éhes, csak szédelgek és alig bírok felkelni, még ülni is nehezemre esik. Nagyon ijesztő. Ráadásul egy csomó munkám lenne, és erre így vagyok. Sajnos pánikbeteg is vagyok és ilyen rossz félem érzés jött rám. Úgy érzem nincs erőm az élethez. Hogy soha többet nem fogok tudni bemenni a munkahelyemre. Hihetetlen nyomás van rajtam és tehetetlen vagyok. Nagyon el vagyok keseredve. Aki tud valami építő jellegűt írni az segítsen. 🙁 Nyugtatót nem merek bevenni mert így is nagyon kába vagyok. Pedig jól esne mert rajtam van a stressz, hogy szerdára hívott vissza a háziorvos és elképzelésem sincs addigra hogy leszek olyan állapotban, hogy képes legyek elmenni hozzá. Hétvégén meg előadast kell tartsak.....muszáj. 😢 Pedig olyan jól esne kenyelmesen meggyógyulni és megerősödni de nem lehet. Pánikba vagyok esve.

2019. márc. 25. 20:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Alig élek, csak elgépeltem
2019. márc. 25. 21:01
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugalom. Most egyszerűen várnod kell. Ez vis major. Nincs ilyen, hogy kell, hiszen bármikor közbejöhet valami. Beteg vagy, kész. Ugyanolyan helyzet, mintha mondjuk eltörted volna a lábad vagy vakbélgyulladásod lenne vagy más miatt nem tudnál menni. Nagyon rossz lenne, ha nem sikerülne a hétvégén megtartanod az előadást, de ha végül ez lesz, azt is ki fogod bírni.


Gondolom, az orvos elmondta, hogy mit egyél és mit ne, meg hogy igyál rehidráló folyadékot, ha mindig hánysz, akkor csak egy kanálnyit egyszerre stb.

2019. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tea kevés cukorral muszáj, a ropi jó ötlet. Egyszerre keveset egyél-igyál, pár korttyal kezd és negyedóránként ismételd, ha benned marad. Nekem jobban esik ilyenkor a hideg, sőt jeges ital. Folyadék és ásványi anyag pótlás után pár órával már jobban leszel. Jó lehet még főtt burgonya kevés sóval, icipici vajjal összetörve. Hogy az milyen finom tud lenni ilyenkor...! Jobbulást kívánok!
2019. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A háziorvos nem mondott semmit mert délelőttös volt és akkor még nem voltam ennyire rosszul. Délután felhivtam az ügyeletet mikor már majdnem elájultam de azt mondták egyek dedalont a hányasra. Ami nem volt itthon. Amúgy elég bunkók voltak. 😢
2019. márc. 25. 21:12
 5/16 A kérdező kommentje:
Picit megsózott vizet iszogatok lassan, most már bennem marad. Meg ettel egy puffasztott búza szeletet. Remélem az sem jön ki. A tea az nekem nem jó a csersav miatt. A cukor meg jó ha leesik a vércukor színt, csak a szétment bélflórának nem az igazi. Már kicsit jobb fizikailag, nagy nehezen sikerült lezuhanyoznom csak mentálisan nem múlik a teher. 😢
2019. márc. 25. 22:05
 6/16 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják vírus :D

Nyugalom. 2-3 nap a lefolyása. Általában már a második nap tudsz enni. Szerdára semmi hasmenésed nem lesz, csak gyenge leszel.

2019. márc. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Már elmúlt a hasmenés meg a hányás úgy néz ki. De alig bírtam enni pár szem ropit, rá sem bírok nézni ételre. És teljesen kész vagyok csak sírok mióta felébredtem. 😢
2019. márc. 26. 09:08
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell sírni. Pihenj. Igyál sok folyadékot. Vegyél egy hosszú fürdőt. Estére sokkal jobban leszel már.
2019. márc. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy. Köszönöm.
2019. márc. 26. 09:14
 10/16 anonim ***** válasza:
Remélem megnyugszol. Estére már sokkal jobban leszel és hidd el holnapra kutya bajod sem lesz. :)
2019. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!