Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez normális? Mit csináljak?...

Ez normális? Mit csináljak? Végighánytam az egész napot.

Figyelt kérdés
Reggel hasfájásra ébredtem aztán hasmenést kaptam. Nem mertem így elindulni dolgozni. Szerencsére mert délben elkezdtem hányni és egész nap ez ment felváltva a hasmenéssel. Most már talán nem fogok többet hányni de amig élek. Mikor lehet valami ropit enni? Nem vagyok éhes, csak szédelgek és alig bírok felkelni, még ülni is nehezemre esik. Nagyon ijesztő. Ráadásul egy csomó munkám lenne, és erre így vagyok. Sajnos pánikbeteg is vagyok és ilyen rossz félem érzés jött rám. Úgy érzem nincs erőm az élethez. Hogy soha többet nem fogok tudni bemenni a munkahelyemre. Hihetetlen nyomás van rajtam és tehetetlen vagyok. Nagyon el vagyok keseredve. Aki tud valami építő jellegűt írni az segítsen. 🙁 Nyugtatót nem merek bevenni mert így is nagyon kába vagyok. Pedig jól esne mert rajtam van a stressz, hogy szerdára hívott vissza a háziorvos és elképzelésem sincs addigra hogy leszek olyan állapotban, hogy képes legyek elmenni hozzá. Hétvégén meg előadast kell tartsak.....muszáj. 😢 Pedig olyan jól esne kenyelmesen meggyógyulni és megerősödni de nem lehet. Pánikba vagyok esve.

2019. márc. 25. 20:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Csak utána meg jön a mérhetetlen mennyiségű munka. Már nem tudom melyik rosszabb. Hiába vírus, lehet nem véletlenül történnek ezek a dolgok.
2019. márc. 26. 09:22
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha túlterheled magad, az árt az immunrendszerednek, plusz mostanra, ha nem szedtél télen D-vitamint, valószínűleg abból is hiányod van, ami megintcsak az immunrendszert gyengíti. Nincs ebben semmi ezotéria :-) Örülök, hogy jobban vagy. Próbálhatsz sózott, főtt krumplit is enni, az mégse cukor, de gyorsan felszívódó szénhidrát.
2019. márc. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szedtem d vitamint egész télen. Már jobb. Csak még gyenge vagyok. Talán már holnapra vagy péntekre rendben leszek
2019. márc. 27. 09:04
 14/16 A kérdező kommentje:
Étvágyam az mondjuk semmi nincs. De próbálkozom. Majd ebédre megcsinálom a krumplit....hátha az jobb lesz a pirítósnál meg üres levesnél.
2019. márc. 27. 09:25
 15/16 A kérdező kommentje:
Most már úgy néz ki minden oké, már viszonylag jó kedvem is van. 🙂 Köszönöm a támogatást....nagyon nyomi voltam ettől a vírustól.
2019. márc. 29. 20:41
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez ilyen... örülök, hogy túl vagy rajta :-)
2019. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!