Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Találtam egy csomót a jobb...

Találtam egy csomót a jobb mellbimbóm "alatt" Kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Holnap megyek ultrahangra de borzasztóan félek és remegek :( Tudom hogy látatlanban nem tudjátok megmondani csupán annyi kérdésem lenne: 27 éves vagyok,daganatos megbetegedés NEM VOLT a családban,és rendszeresen járok szűrővizsgálatra. Nőgyógyászati rákszűrésre évente járok,mell ultrahangon fél éve voltam akkor minden oké volt. Ha esetleg a legrosszabb kiderülne menthető vagyok hogy fél éve voltam szűrővizsgálaton? Annyira félek!
2019. márc. 26. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Elhiszem,hogy félsz de nem lesz gond. Rendszeresen jársz így ha esetleg találnak is valamit szerintem időben vagy. Én egy cisztára vagy zsírcsomóra gondolok.
2019. márc. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Aggódni semmiképpen sem, mert nem visz előrébb.

A korod alapján sem vagy mellrákkal veszélyeztetett célcsoport.

A para persze jogos, de majd megmondják miujság. Ha neadjisten a legrosszabb is van, korai stádiumban nagyon jól kezelhető.

2019. márc. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell aggódni, rengeteg minden lehet, ciszta, zsírcsomó, fibroadenoma, nagyon kicsi az esélye, hogy baj legyen. Valószínűleg nem kell majd csinálni vele semmit, csak időnként ránéznek.
2019. márc. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző: szerinted a betegségek életkorfüggők? Akkor mitől vannak rákos csecsemők például? Rossz táplálkozástól vagy esetleg feldogozatlan lelki problémáktól?

A kezelhetőség meg a szövettantól függ nagyban, nem(csak) a stádiumtól.

2019. márc. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek is van több. Jóindulatú elváltozások amiket évente ellenőriztetnie kell. Nem kell a legroszabbra gondolni. Ha mégis akkor meg időben vagy.
2019. márc. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Nyugi, egy barátnőmnek is csak zsírcsomó volt.

Elég fiatal vagy még ehhez :)

2019. márc. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak egy mirigy nőtt meg.Nwkem is szokott a mellbimbó alatti rèszen lenni.
2019. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végeztem egy 4mm "artatlan" ciszta volt. 1 év mulva kontroll egyeb teendo nincs. Hala Istennek!!!
2019. márc. 27. 12:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök neki! :)
2019. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!